You are currently viewing <strong>Dżemy z naszych jagód nagrodzone w konkursach „Innowacyjna Małopolska – tradycyjne potrawy lokalne”</strong>

Dżemy z naszych jagód nagrodzone w konkursach „Innowacyjna Małopolska – tradycyjne potrawy lokalne”

Sierpień i wrzesień przyniósł nam dwie niezwykle miłe nagrody, które uzyskał jeden z naszych produktów „Dżem z jagody kamczackiej bez cukru”.

Od kilku tygodni nasze gospodarstwo ma nową, uaktualnioną stronę internetową, na której uruchomiliśmy tak długo wyczekiwany przez Was sklep internetowy. Zachęcamy do jego odwiedzenia i oczywiście zakupów.

W sprzedaży obok już dobrze Wam znanego „Soku 100% z jagody kamczackiej” pojawiły się w tym roku dwa, nowe typy dżemów z owoców jagody kamczackiej. Chcę podkreślić, że do tych produkcji kierujemy tylko wybrane przez nas odmiany mające słodkie owoce, po osiągnięciu przez nie pełnych walorów smakowych. To oczywiście przekłada się na końcową jakość produktu.

Miłym zaskoczeniem było dla nas przyznanie dwóch ważnych nagród dla produkowanego przez nas „Dżemu z jagody kamczackiej bez cukru”.

Pierwszą nagrodą jest zajęcie I miejsca w powiatowym konkursie „ Innowacyjna Małopolska – tradycyjne potrawy lokalne” w kategorii produkt lokalny.

Kilkanaście dni później (10 września) nasze gospodarstwo zostało zaproszone do udziału w wojewódzkim konkursie. Tam, konkurencja była już zdecydowanie większa, jednak i tutaj kapituła konkursu „Innowacyjna Małopolska – tradycyjne potrawy lokalne” przyznała nam II miejsce w kategorii: produkt regionalny. Tutaj znów pozytywnym, smakowym zaskoczeniem dla oceniających był nasz „Dżem z jagody kamczackiej bez cukru”.

Czy dżem bez dodatku cukru może smakować – okazuje się, że tak. Potwierdzają to również nasi liczni klienci, którzy doceniają wysoką jakość tego produktu. Oczywiście doskonały jest również „Dżem z jagody kamczackiej niskosłodzony”. Myślę, że trzeba spróbować każdego z nich. Zapraszamy zatem na zakupy – kliknij i wybierz produkty dla siebie i Twojej rodziny.