You are currently viewing <strong>Jagodowe samozbiory 2023 </strong>

Jagodowe samozbiory 2023 

Ostatnie bardzo ciepłe dni sprawiły, że szczególnie lubiana przez Was odmiana jagody kamczackiej o nazwie Vostorg szybko dojrzewa. Właściwy smak nabiera też Aurora, ale też Indygo Gem. Dlatego już najwyższy czas na jagodowe samozbiory. W tym roku odbędą się w dniach 17/18 czerwca oraz 24/25 czerwca.

Wspólnie z plantatorami jagody kamczackiej z całej Polski zapraszamy Was na „Weekend z jagodą kamczacką”. Nasza plantacja będzie dla Was otwarta w te dwa weekendy w godzinach 10:00-17:00. Ci którzy już u nas byli, wiedzą, że wspólne biwakowanie trwa zawsze znacznie dłużej. Do zobaczenia. Pamiętajcie zabrać ze sobą znajomych. Powiedzcie o tym wydarzeniu w swoich mediach społecznościowych.

Pamiętajcie nasza plantacja jest EKOLOGICZNA

Adres: Nowa Wieś 43, 32-046 Minoga – mapa

Nasza plantacja oddalona jest tylko kilkanaście minut jazdy samochodem od Krakowa w kierunku na Skała-Ojców. Przy drodze w miejscowości Nowa Wieś znajduje się duży szyld gospodarstwa „Zdrowe Jagody”. Auta zostawiamy na oznaczonym i bezpiecznym parkingu.

W tym roku owoce zbierane samodzielnie lub kombajnem kosztują – 18 zł/kg

W sprzedaży będą również przetwory z owoców jagody kamczackiej – soki, dżemy i inne pyszności. 

Zachęcamy do zabrania swoich opakowań na owoce. Jeśli jednak zapomnicie swoich opakowań lub zabraknie Wam miejsca na samodzielnie zbierane owoce opakowania będą również dostępne na plantacji.

Pamiętajcie czas na naszej plantacji możecie spędzić również w formie rodzinnego pikniku. Zresztą wielu z Was tak właśnie spędza czas na naszej ekologicznej plantacji jagody kamczackiej z której rozpościera się przepiękny widok na okoliczne wzgórza.

Praktycznie informacje: jeśli jest bardzo ciepło warto zabrać nakrycie głowy i swoją wodę. 

Kontakt: +48 508 078 729, piotrposel@gmail.com
oraz Facebook „Zdrowe jagody”

ZOBACZCIE JAK BYŁO U NAS W 2022 ROKU