You are currently viewing Dżemy i sosy do mięs

Dżemy i sosy do mięs

W tym roku do naszej oferty wyśmienitych dżemów z jagody kamczackiej z bardzo małą ilością cukru dołączyły sosy do mięs. Pierwszy z nich

  • Pieprz + papryka – doskonałe połączenie jagody kamczackiej z czerwonym pieprzem i ostrą papryką.
  • Pieprz cayenne + imbir – ulubione połączenie jagody kamczackiej z rozgrzewającymi przyprawami.

Te dwa produkty doskonale komponują się podawane z ciepłymi jest też zimnymi mięsami zastępując żurawinę. Doskonale smakują z żółtymi oraz pleśniowymi serami. Może je również jeść w połączeniu z białym, twarogowym serem.

Ugruntowaną pozycję wśród Państwa zdobył już dżem z jagody kamczackiej, który kochają dzieci i dorośli. Doskonale komponuje się na kanapkach jak też z naleśnikami i omletami nadając im wyborny smak.

Przypominamy, że nasze produkty produkujemy w niewielkiej ilości, w domowej przetwórni. W czasie zagrożenia wirusowego są cennym produktem wzmacniającą naturalną odporność organizmu.

Zachęcamy do składania zamówień pisząc na adres: piotrposeł@gmail.com lub dzwoniąc tel. 508 078 729

Cena dżemów i sosów przy zamówieniu minimum 10 szt. to 9 zł/produkt. Przy mniejszych zamówieniach cena jednego produktu to 11 zł. Wszystkie produkowane u nas soki i dżemy wysyłamy pocztą (wówczas doliczane są koszty przesyłki).

Istniej możliwość odbioru osobistego w gospodarstwie lub w Krakowie na Azorach. Przy zamówieniach powyżej 30 szt. produkty dowozimy bezpłatnie na terenie całego Krakowa.