W tym roku do naszej oferty wyśmienitych dżemów z jagody kamczackiej z bardzo małą ilością cukru dołączyły sosy do mięs. Pierwszy z nich

  • Pieprz + papryka – doskonałe połączenie jagody kamczackiej z czerwonym pieprzem i ostrą papryką.
  • Pieprz cayenne + imbir – ulubione połączenie jagody kamczackiej z rozgrzewającymi przyprawami.

Te dwa produkty doskonale komponują się podawane z ciepłymi jest też zimnymi mięsami zastępując żurawinę. Doskonale smakują z żółtymi oraz pleśniowymi serami. Może je również jeść w połączeniu z białym, twarogowym serem.

Ugruntowaną pozycję wśród Państwa zdobył już dżem z jagody kamczackiej, który kochają dzieci i dorośli. Doskonale komponuje się na kanapkach jak też z naleśnikami i omletami nadając im wyborny smak.

Przypominamy, że nasze produkty produkujemy w niewielkiej ilości, w domowej przetwórni. W czasie zagrożenia wirusowego są cennym produktem wzmacniającą naturalną odporność organizmu.

Zachęcamy do składania zamówień pisząc na adres: piotrposeł@gmail.com lub dzwoniąc tel. 508 078 729

Cena dżemów i sosów przy zamówieniu minimum 10 szt. to 9 zł/produkt. Przy mniejszych zamówieniach cena jednego produktu to 11 zł. Wszystkie produkowane u nas soki i dżemy wysyłamy pocztą (wówczas doliczane są koszty przesyłki).

Istniej możliwość odbioru osobistego w gospodarstwie lub w Krakowie na Azorach. Przy zamówieniach powyżej 30 szt. produkty dowozimy bezpłatnie na terenie całego Krakowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *