You are currently viewing Dziękujemy za wspólny jagody weekend

Dziękujemy za wspólny jagody weekend

Za nami wspaniały „Weekend z jagodą kamczacką”, w ciągu 13-14 czerwca przyjechało do nas kilkaset osób. Wszystkim Państwu bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszej plantacji. Bardzo nas cieszy, że wszystkim, w szczególności najmłodszym – nawet 2-latkom,  smakowały jagody zrywane prosto krzewów. Podobała się Państwu zarówno nasza plantacja jak i okolica. Furorą cieszyły się nie tylko jagody, ale przygotowane dla odwiedzających lody z jagody kamczackiej i przepyszne ciasta, oczywiście z jagodą kamczacką, przygotowane specjalnie na to wydarzenie.

Wszyscy z przyjemnością pili również soki wyciskane z tegorocznych owoców. Wiemy również od Państwa, że smakowało wam wytrawne i deserowe wino z jagody kamczackiej, którego mogliście spróbować odwiedzając nas w ten piękny czerwcowy weekend.

Osoby, które nie mogły odwiedzić naszej plantacji, aby własnoręcznie pozbierać owoce zapraszamy na jagody zbierane kombajnowo (14 zł/kg) – doskonałe na wszelkiego rodzaju przetwory, ale również do bezpośredniego spożycia.

Zbiór kombajnowy będziemy prowadzić w dniach 16-20 czerwca. Osoby zainteresowane owocami z zbieranymi maszynowo prosimy o umówienie odbioru – proszę dzwonić na numer: 508 078 729 lub pisać na mejla: piotrposel@gmail.com

Już dziś możemy zaprosić na kolejny „Weekend z jagodą kamczacką”, który będzie odbywał się na naszej plantacji w kolejnym roku, znów w czerwcu.

Dziękujemy też za piękne zdjęcia, których autorem jest:
Ania Kopeć – Jakubów

Jeszcze raz serdecznie dziękuję, za tak liczne odwiedzenie naszej plantacji

Zdrowejagody.pl