You are currently viewing Weekend z jagodą kamczacką – 13-14 czerwca – ZAPRASZAMY

Weekend z jagodą kamczacką – 13-14 czerwca – ZAPRASZAMY

Już w najbliższy weekend zapraszamy na naszą plantację. Zapewniamy możliwość wejścia i zobaczenia jak wygląda plantacja, kupienia owoców i/lub przetworów oraz zebrania owoców samemu. Nasza plantacja oddalona jest około 15 km od Krakowa.

Dla odwiedzających naszą plantację przygotowane będą rzędy najlepszych deserowych odmian jagody kamczackiej. Dzięki temu będzie można degustować różne odmiany oraz zbierać je dla siebie. Własnoręcznie zebrane owoce będzie można zakupić w cenie 20 zł/kg. Zachęcamy do przywożenia swoich opakowań, jeśli jednak będzie taka potrzeba dostaniecie opakowania u nas na plantacji.

Specjalnie dla Państwa przygotowane będą jagodowe smakołyki (oczywiście do wyczerpania zapasów). Dorośli będą mogli spróbować wina z owoców jagody kamczackiej. Będzie można również spróbować świeżego soku z tegorocznych owoców.

Zachęcamy do relaksu na plantacji i zwiedzania okolicy. Przed lub po wizycie na plantacji można pojechać również na spacer do Ojcowskiego Parku Narodowego oddalonego o kilka kilometrów od plantacji Zdrowe Jagody w miejscowości Nowa Wieś.

Dla przyjeżdżających będzie przygotowany i oznaczony parking. Będzie można tam bezpiecznie zostawić samochód i spacerkiem (około 200 metrów) piękną polną drogą udać się na plantację. Można również przyjechać do nas na rowerze, wtedy parkujcie bezpośrednio na plantacji. Na naszej plantacji wielokrotnie gościmy dzieci z przedszkoli, odwiedzają nas znajomi i pasjonaci owoców jagody kamczackiej. Pragnę podkreślić, że nasza plantacja produkowana jest zgodnie z wytycznymi stawianymi ekologicznej produkcji owoców.

Dane kontaktowe: piotrposel@gmail.com, tel. 508 078 729